Виставка актуальної книги

23224526_1963109187344005_2086062159_oЗ 02 по 30 листопада у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук на виставці  актуальної книги можна ознайомитися з навчальним посібником: Лебедев М. М. Менеджмент утримання багатоквартирних будинків (Абетка управителя) : навч. посіб. / М. М. Лебедев, Р. Є. Агарян, К. Є. Мухіна. – Київ, 2015. – 452 с.

Житло є одним із головних інструментів досягнення соціальних цілей суспільства найширшого спектра. Уряд кожної країни ставить перед собою завдання впливу на соціальну структуру населення. І тому житловий сектор є безпомилковим індикатором успішності державної політики. На порядку денному України в умовах пошуку основ самоврядування виникла нагальна проблема реформування і розвитку всього житлово-комунального господарства з метою підвищення ефективності та надійності  його функціонування, поліпшення якості житлово-комунальних послуг з одночасним зниженням нераціональних витрат. Зараз вже є перші паростки реального народного самоврядування в житловій сфері. Це – більше 8000 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і їх асоціацій, будинкові, квартальні і вуличні комітети.

Реформа житлового сектора має найважливіше значення для успіху загальноекономічних структурних перетворень.

На основі теорії управління в посібнику розглянуті правові, організаційні, технічні, технологічні, екологічні, економічні та управлінські аспекти утримання багатоквартирних будинків. Наведена класифікація житлових і громадських будівель, параметри їх експлуатаційних якостей, нормативні вимоги до будівель та до претендентів на посаду управителя. Значним доповненням є додатки договорів, актів та прикінцевий список рекомендованої літератури.

Книга призначена для студентів вузів відповідного профілю. Вона стане у пригоді управителям, керуючим справами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, головам житлово-будівельних кооперативів, працівникам житлово-експлуатаційних та комунальних організацій і працівникам органів місцевого самоврядування.

 

23224526_1963109187344005_2086062159_o

 

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake