Віртуальна книжкова викладка «Як перетворити відвідувача на покупця?»

У рамках інформаційно-просвітницького проєкту «Професійна книга» відділ документів з економічних, технічних та природничих наук до Дня працівників торгівлі презентує віртуальну книжкову викладку «Як перетворити відвідувача на покупця?». 

image001Геммонд Р. Мистецтво роздрібної торгівлі. Передові ідеї та стратегії від найуспішніших торгових компаній світу / Річард Геммонд ; [пер. з англ. Р. Ладохіної]. – 4-е вид. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 416 с.Це видання стало узагальненням 30-літнього досвіду роботи автора у сфері роздрібної торгівлі. Його метою було не лише поділитися набутими знаннями та навичками, а й запропонувати способи їх застосування у нових умовах, що постали впродовж останніх десятиліть і нині вимагають від цілої галузі кардинальних змін у звичних методах роботи і взаємодії з клієнтами.
Книга містить аналіз цих нових умов і практичні рекомендації, цінність яких зумовлена тим, що автор спирається як на власні напрацювання, так і на наукові підходи і методики.Видання може слугувати настільною книгою і практичним посібником для всіх причетних до роздрібної торгівлі.

image003Ламанова В.  Как превратить посетителя в покупателя. Настольная книга директора магазина  / Виктория  Ламанова. – 3-е изд. – Москва : Альпина Паблишер, 2018. – 240 с. 

У своїй книзі Вікторія Ламанова, яка багато років керувала роздрібними магазинами, розповідає, як змусити ваш магазин працювати як годинник. Авторка ділиться рекомендаціями, заснованими на власному практичному досвіді. Ви дізнаєтеся про відточені в реальному житті методики складання регламентів, що сприяють підвищенню ефективності роботи співробітників і збільшенню  продажів, про аналіз діяльності магазину, про оцінку роботи персоналу, мотивації  і навчання співробітників.

Книга буде корисною не лише  керівникам магазинів будь-якого рівня, а й  фахівцям з підбору, фахівцям з навчання, і самим продавцям.

image004Левитас А. М. Больше денег от вашего бизнеса. Партизанский маркетинг в действии / А. М. Левитас. – 2-е изд. – Москва : Манн, Иванов и Фербер, 2013. – 320 с. 

Олександр Левітас – відомий експерт з маркетингу і  один з головних фахівців з партизанського маркетингу – малобюджетного залучення  клієнтів.

У цій книзі автор розповідає про шість головних кроків, які призводять до збільшення прибутку, а саме: залучати  більше нових клієнтів, укладати з ними більше угод, продавати  більше товарів кожному, брати  за кожен товар більше грошей, робити  більше повторних продажів, використовувати  більше способів заощадити.

Левітас розкриває сотні перевірених прийомів партизанського маркетингу.  Вчить економити значну частину рекламного і маркетингового бюджету. Задає питання, які дають зрозуміти, чи реалізується  потенціал вашої компанії на повну потужність. Він упевнений, що будь-який бізнес може приносити ще більше прибутку!

image006Манн І. Маркетинг без бюджету. 50 дієвих інструментів / Ігор Манн. – Днiпро : Моноліт, 2018. – 320 с. 

Ігор Манн – відомий  маркетер, консультант, спікер, видавець. Автор багатьох книжок з маркетингу, серед яких бестселери: «Маркетинг на 100 %», «Маркетинг без бюджету», «Точки контакту», «Номер 1».

«Маркетинг без бюджету» – книга, у якій зібрані способи, що допоможуть підвищити ваш прибуток  майже без витрат. Ідеї, запропоновані Ігорем Манном, стосуються таких сфер: маркетинг, реклама, продажі, PR, організація роботи. У книзі наведено кілька десятків перевірених практикою рецептів, які допоможуть збільшити продажі, забезпечити впізнаваність бренда та лояльність клієнтів. Більше уваги до “дрібниць” – і результат перевершить найсміливіші очікування!

image008Торговельне підприємництво: механізм розвитку і фінансової підтримки : моногр. / за наук. ред. С. В. Князя ; ред.: О. Чернигевич
Г. Клим. – Львів : Вид-во Львів. політехніки, 2015. – 724 с.
У виданні розкрито сутність проблеми розвитку торговельного підприємництва в умовах членства України у Світовій організації торгівлі та підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.Автори розробили комплекс методичних рекомендацій із формування механізмів фінансової підтримки суб’єктів торговельного підприємництва. В одному із розділів монографії розглянуто питання матеріалознавства і товарознавства в системі розвитку торговельного підприємництва. Результати авторських досліджень у цьому напрямі мають важливе теоретичне і прикладне значення у забезпеченні якості товарів і безпечності їх використання.

Видання призначене для науковців, викладачів, аспірантів, докторантів, суб’єктів торговельного підприємництва.


Comments are closed.