Відкритя фотовиставки про культурну інтеграцію переселенців

vystavka4 жовтня за сприяння громадської організації «Крим SOS» в читальному залі відбулось відкриття фотовиставки «Music Lifе» – виставки про музичні колаборації ВПО під час джазового фестивалю «Флюґери Львова». В рамках заходу присутні мали змогу взяти участь у дискусії «Від переселенця до буковинця, від війни до миру: культурна інтеграція ВПО у місцеві громади ».

Громадська організація «Крим SOS» вже третій рік поспіль займається соціальною підтримкою та захистом прав осіб, які постраждали внаслідок окупації Кримського півострова та збройного конфлікту у деяких районах Донецької та Луганської областей. Однією з важливих складових їхньої роботи є також культурна інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у приймаючі громади. ГО «Крим SOS» на партнерських засадах долучилася до спільної організації культурного інтеграційного проекту «Music Life», метою якого є творення нових змістів міжкультурної та міжетнічної взаємодії та взаєморозуміння за допомогою музики.

У дискусії «Від переселенця до буковинця, від війни до миру: культурна інтеграція ВПО у місцеві громади» взяли участь Ольга Світла, заступник директора Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Ярослава Гуцул, головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, Карен Гамбарян, громадський активіст, учасник АТО, внутрішньо переміщена особа та зацікавлені представники громади міста Чернівці.

Організатори заходу – представники Західноукраїнського офісу ГО «Крим SOS» – юрисконсульт В’ячеслав Ломброзо та фахівець з соціальної роботи Марія Кісіль винесли на обговорення проблемні питання стосовно інтегрування ВПО у приймаючі громади. Кожен із запрошених висловив своє бачення щодо вирішення проблем переселенців: відсутність житла, робочих місць, адаптації до нового оточення тощо.

 

  • DSC_4005
  • DSC_4022
  • DSC_4063
  • DSC_4114
  • DSC_4154
  • DSC_4166
DSC_40051 DSC_40222 DSC_40633 DSC_41144 DSC_41545 DSC_41666
jquery slideshow by WOWSlider.com v6.1

 

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.