Вчені Буковини: пріоритет – розбудова Незалежної України

7ItfHk8vzcI

«Наука може і повинна в майбутньому

                                                             дарувати людям щасливе існування»

                                                                                              Ілля Мечников

          З 23 серпня по 13 вересня 2017 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута тематична книжкова виставка «Вчені Буковини: пріоритет – розбудова Незалежної України».

У фондах Чернівецької обласної наукової книгозбірні зберігається та користується чималим попитом  велика кількість документів (монографій, навчальних посібників, підручників, довідників) авторство яких належить науковцям Буковини.

Запропонована книжкова виставка, яка зорієнтована на широкий загал користувачів, містить лише невеличку частину наукових видань з економічних, технічних та природничих наук, що надруковані у період 1991-2017 рр. та відображають стан і розвиток галузевих наук  в  нашому краї. Безперечно, всі наукові надбання буковинських вчених часів Незалежної України заслуговують  на вивчення, ретельне дослідження, використання в освітній сфері діяльності та найвище пошанування.

         Л. Анатичук, Ю. Лопатинський, І. Школа, В. Кифяк, В. Сидір,
О. Черновський, В. Григорків, В. Солодкий, А. Швиденко,
І. Комарницький, І. Буднікевич, С. Біленкова, Н. Бикова та ще багато відомих в наукових колах титулованих  імен – це тільки айсберг, чия книжкова спадщина – прагнення внести свою частку знань, наукових досліджень, праці, душі, добрих справ у розбудову та процвітання сучасної України.

Запрошуємо до перегляду книжкової виставки всіх, кого цікавить сучасна наука Буковини та  її здобутки у період Незалежної України.

 

  • 7ItfHk8vzcI
  • aZPoAb6ZtN8
  • -QkoxMwjThg
7ItfHk8vzcI1 aZPoAb6ZtN82 -QkoxMwjThg3
bootstrap image slider by WOWSlider.com v6.1

 


Comments are closed.