Урок-екскурсія бібліотекою «Абетка першокурсника»

922 листопада відділ документів з економічних, технічних та природничих наук в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Місячник знань» організував урок-екскурсію бібліотекою «Абетка першокурсника».

Захід проведено для студентів І курсу Чернівецького політехнічного коледжу за спеціальністю «Будівництво та архітектура».  Мета  –  ознайомлення з історією та сьогоденням ЧОУНБ, її бібліотечними ресурсами: книгами, періодичними виданнями (друкованими та електронними носіями), інформаційними технологіями, роботою клубів за інтересами,  спектром різноманітних масових заходів та  послуг.

У відділі першокурсники ознайомилися із новими виданнями, які розкривають наступні теми: проектування громадських будівель і споруд;  головні конструктивні  елементи  житлових та громадських будівель; енергозберігаючі технології в будівництві; архітектура енергоощадних сонячних будинків.

На книжковій викладці-пропозиції  «Будь успішним – обирай знання» представлено також періодичні видання  з  фонду відділу: «Идеи вашего дома», «Кераміка: стиль і мода», «Ковальська майстерня», «Ландшафт и архитектура»,  які сприятимуть успішному становленню майбутніх фахівців будівельної сфери.

 

  • 8
  • 9
  • 1
81 92 13
responsive slider by WOWSlider.com v6.1

 

 


Comments are closed.