Урок-екскурсія бібліотекою «Абетка першокурсника» (в рамках «Місячника знань»)

eks19 вересня відділ документів з економічних, технічних та природничих наук в рамках «Місячника знань» організував урок-екскурсію бібліотекою «Абетка першокурсника».

Захід організовано для студентів  навчальних закладів Чернівців. Мета  – ознайомлення з історією та сьогоденням ЧОУНБ ім. М. Івасюка, її бібліотечними ресурсами: книгами, періодичними виданнями (друкованими та електронними носіями), інформаційними технологіями, роботою клубів за інтересами,  спектром різноманітних масових заходів і  послуг.

На книжковій викладці-пропозиції  «Будь успішним – обирай знання» представлено новинки економічної,  технічної та природничої  літератури  з  фонду відділу. Особлива увага приділена  книжковим  виданням, рекомендованим для успішного становлення особистості в сучасному суспільстві.

Завдячуючи  плідній співпраці з навчальними закладами нашого міста, користувачами книгозбірні стали студенти  Чернівецького політехнічного коледжу (спеціальність «Будівництво та архітектура») і першокурсники Чернівецького коледжу дизайну та економіки (спеціальність «Облік і аудит»).

 

  • DSC_7477
  • DSC_7482
  • DSC_7485
  • DSC_7489
  • DSC_7495
DSC_74771 DSC_74822 DSC_74853 DSC_74894 DSC_74955
html5 slider by WOWSlider.com v6.1

 

 


Comments are closed.