Тренінг «Фізнавантаження, або Станьте спортивними та довго живіть»

fiznavЧи задумувались ви коли-небудь над тим, що тіло людини – це єдине, що залишається з нею протягом усього життя, і ви ні за що не зможете купити нове або замінити його на інше?

Фізичні навантаження викликають перебудови різних функцій організму, особливості і ступінь яких залежать від потужності, характеру рухової діяльності, рівня здоров’я та тренованості. Щоденна фізична активність – одна з основних складових здорового способу життя, нарівні з правильним харчуванням і відсутністю шкідливих звичок.

22 липня у регіональному тренінговому центрі в рамках Курсу здорового способу життя тренер Олена Кононихіна, лікар нейроендокринолог, реабілітолог, член асоціації дієтологів України,  провела тренінг «Фізнавантаження, або Станьте спортивними та довго живіть» із серії «Що б я порекомендувала вам, якби ми були сім’єю».

В ході заняття обговорювали питання про регулярну фізичну активність та її вплив на організм: поліпшується робота імунної системи, організм очищається від шлаків, сповільнюється старіння легенів, покращується еластичність кровоносних судин, підвищується захист від стресу та ін. Рух в будь-якій формі є корисним для організму – від звичайної ходьби до професійного бігу. Якщо ви засиджуєтеся за комп’ютером, то не забувайте принаймні щогодини робити невелику перерву і розминку для поліпшення кровообігу.

Отже, заради міцного здоров’я і довголіття спробуйте свій день почати з ранкової пробіжки.

 

  • DSC_0963
  • DSC_0981
  • DSC_1028
  • DSC_1038
  • DSC_1081
  • DSC_1104
DSC_09631 DSC_09812 DSC_10283 DSC_10384 DSC_10815 DSC_11046
css3 slider by WOWSlider.com v6.1

 

 


Comments are closed.