Тренінг «Фізнавантаження, або Станьте спортивними та довго живіть»

fiznavЧи задумувались ви коли-небудь над тим, що тіло людини – це єдине, що залишається з нею протягом усього життя, і ви ні за що не зможете купити нове або замінити його на інше?

Фізичні навантаження викликають перебудови різних функцій організму, особливості і ступінь яких залежать від потужності, характеру рухової діяльності, рівня здоров’я та тренованості. Щоденна фізична активність – одна з основних складових здорового способу життя, нарівні з правильним харчуванням і відсутністю шкідливих звичок.

22 липня у регіональному тренінговому центрі в рамках Курсу здорового способу життя тренер Олена Кононихіна, лікар нейроендокринолог, реабілітолог, член асоціації дієтологів України,  провела тренінг «Фізнавантаження, або Станьте спортивними та довго живіть» із серії «Що б я порекомендувала вам, якби ми були сім’єю».

В ході заняття обговорювали питання про регулярну фізичну активність та її вплив на організм: поліпшується робота імунної системи, організм очищається від шлаків, сповільнюється старіння легенів, покращується еластичність кровоносних судин, підвищується захист від стресу та ін. Рух в будь-якій формі є корисним для організму – від звичайної ходьби до професійного бігу. Якщо ви засиджуєтеся за комп’ютером, то не забувайте принаймні щогодини робити невелику перерву і розминку для поліпшення кровообігу.

Отже, заради міцного здоров’я і довголіття спробуйте свій день почати з ранкової пробіжки.

 

  • DSC_0963
  • DSC_0981
  • DSC_1028
  • DSC_1038
  • DSC_1081
  • DSC_1104
DSC_09631 DSC_09812 DSC_10283 DSC_10384 DSC_10815 DSC_11046
css3 slider by WOWSlider.com v6.1

 

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.