Тематична «закладка» конструктора-дизайнера «На чому сидимо? Стільці та крісла в сучасному інтер’єрі»

stilЗ 5 по  12 грудня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Абетка першокурсника» розгорнуто тематичну «закладку» конструктора-дизайнера «На чому сидимо? Стільці та крісла в сучасному інтер’єрі» за сторінками журналів «АрхИдея», «Идеи вашого дома», «Красивые квартиры», що зберігаються у бібліотечному фонді відділу.

Значну частину свого життя людина проводить сидячи. Наші найдавніші предки сиділи на самих різних предметах – валунах, колодах, пнях, а то і просто на землі. Меблі народжувалися одночасно з будівництвом будинку, були вбудованими або прибудованими. Історія перших стільців-тронів стародавнього Єгипту, мармурові та бронзові крісла греків і римлян заслуговують на увагу майбутніх дизайнерів. Епохи Середньовіччя та  Відродження характеризуються на початку грубо збитими лавами, а вже згодом  масивними кріслами з високими спинками.  Пізніше ці предмети меблів стали перетворюватися на справжні дизайнерські витвори мистецтва – легкі, ажурні, стильні.

Сучасні стільці є невід’ємною частиною офісного і приватного інтер’єру –  їх функціональність, витончена краса,  комфорт йдуть в ногу з часом, що допомагає з насолодою відпочивати та продуктивно працювати.

Для ознайомлення з тематичними матеріалами розгорнутої «закладки» завітали студенти I курсу ЧВПХУ N5 (спеціальність «Столяр-різьбяр»), куратори Д. Я. Андрусяк та Н. Д. Бунакова. Для першокурсників завідувач відділу наукової інформації та бібліографії  Олександра Гаврилюк провела оглядову екскурсію бібліотекою.

 

  • stil
  • stil2
stil1 stil22
full screen slider by WOWSlider.com v6.1

 

 


Comments are closed.