Тематична книжково-ілюстративна викладка «Майбутнє думки – тандем людського розуму і штучного інтелекту»

tehЗ 14 по 30 січня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута тематична книжково-ілюстративна викладка

«Майбутнє думки – тандем людського розуму і штучного інтелекту».

Ми живемо у час великих перетворень, коли змінюються століття, тисячоліття, епохи. Сьогодення формує новий світогляд, нове уявлення про людину та її можливості. Сучасна наука говорить нам, що в природі відбувається перехід від матеріального світу до світу енергій. Тому вершина інтересів людини зміщується до самопізнання, самовдосконалення: її інтелект і творча праця стають центром уваги.

Запропонована викладка містить тематичні друковані видання з фондів ЧОУНБ, а саме: монографії, навчальні посібники, книги-бестселери відомих науковців зі світовим ім’ям, науково-популярні  статті з періодичних видань. Особлива увага  читача буде зосереджена на неймовірних дослідженнях, що сьогодні ведуться в різних куточках планети Земля і ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики.

Користувачу буде цікаво дізнатися, як технології майбутнього (наприклад, завантажування в мозок спогадів та нових навиків, відкриття в робототехніці й астронавтиці тощо) змінять наш світ, яку роль в цьому буде відігравати штучний інтелект, створений людським розумом.

Разом із авторами, котрі глибоко розуміють сучасну науку й пильно стежать за тенденціями її розвитку, ми маємо унікальну можливість зазирнути в  майбутнє.

Тематична книжково-ілюстративна викладка розрахована на широке коло читачів, особливо сучасну молодь, яка цікавиться новими дослідженнями світової науки в галузі розвитку людського мозку та штучного інтелекту.

 

teh

 

 


Comments are closed.