Школа директорів централізованих бібліотечних систем області “Публічні бібліотеки: нова реальність, нова роль”

shkola17 грудня в обласній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка відбулося засідання  Школи директорів централізованих бібліотечних систем  області за темою: “Публічні бібліотеки: нова реальність, нова роль”.

Керівники мережі публічних  бібліотек  обговорили низку важливих питань, які стосуються пріоритетних напрямків розвитку бібліотечного обслуговування.

На  конструктивному  діалозі  бібліотек і громад  акцентувала увагу присутніх  директор обласної книгозбірні  Наталія Філяк.

Сучасні  сервісні послуги бібліотек  проаналізувала  заступник директора з питань наукової роботи ЧОУНБ  ім. М. Івасюка Марія Довгань.

З основними акціями і заходами наступного 2019 року ознайомила фахівців   завідувач науково-методичного відділу Тетяна Макарейчук.

Про вимоги  щодо  заповнення електронної звітності фахівцями  публічних книгозбірень, в тому числі бібліотекарями ОТГ,  наголосила  завідувач відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Галина Добровольська.

Марія Довгань, як   заступник голови  ЧОВ ГО «УБА»,  розповіла про умови реалізації   проекту «Стратегія Української бібліотечної асоціації на 2019-2021 рр.»

Про важливість і моніторинг вивчення громадської думки з питань бібліотечного обслуговування та ролі бібліотек в розбудові громад говорила провідний методист  Олена Гімчинська.

Також відбувся фаховий діалог «Публічна бібліотека в період змін», в якому взяли участь керівники обласних книгозбірень, директори районних бібліотечних структур.

 

  • DSC_0031
  • DSC_0032
  • DSC_0035
  • DSC_0040
  • DSC_0043
DSC_00311 DSC_00322 DSC_00353 DSC_00404 DSC_00435
slider jquery by WOWSlider.com v6.1

 

 


Comments are closed.