Респект-зустріч «Династія родини Глігор – з любов’ю до буковинської землі»

15 листопада до Дня працівників сільського господарства у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться респект-зустріч  «Династія родини Глігор – з любов’ю до буковинської землі».

Серед запрошених – Глігор Степан Савович, директор  АВПОП «Золотий колос» (с. Строїнці Новоселицького району Чернівецької області); Глігор Артем Геннадійович, головний агроном АВПОП «Золотий колос»; Глігор Марина Флоріанівна, голова Новоселицької районної організації Товариства Червоного Хреста України; Демчак Іван Микитович, екс-заступник міністра АПК, генеральний директор НДІ УКРАГРОПРОМПРОДУКТИВНІСТЬ; Бортич Лілія, голова ЧОПО «Аграрної партії України»; Івасюк Руслана Іванівна, член ЧОПО «Аграрної партії України»; представники управління АПР Чернівецької ОДА, науковці та студенти інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ ім. Ю. Федьковича та інші.

У житті кожного з нас зустрічаються люди, з якими хочеться довше спілкуватися, до них прислухатися, з ними радитися, брати їх за приклад, наслідувати. Такі люди наповнені життєвою мудрістю і бездоганною професійною репутацією. Таким є і шановний Глігор Степан Савович. Респект-зустріч відбудеться за сторінками його книги «Взгляд сквозь дни и годы», що зберігається в бібліотечному фонді обласної книгозбірні. Вона приречена бути «настільною книгою»  для широкого кола читачів – в першу чергу господарників, які сьогодні працюють на українській землі в сучасних умовах децентралізації і євроінтеграції, покликані мудро, зважено керувати аграрною галуззю нашої країни.

Степан Савович Глігор – відомий на Буковині, в Україні та за її межами Господарник з великої літери. В своїй книзі він ділиться власним великим управлінським досвідом виробничої практики в аграрному секторі Буковини. Володіючи вагомими аргументами, автор дає об’єктивну оцінку минулому і сьогоденню нашої країни, розмірковує над тим, як здобуваючи уроки з донедавньої історії, не припускати помилок в майбутньому, надає цінні поради з покращення роботи всіх складових української національної економіки.

Сімейні цінності та традиції стали життєвим «маяком» для молодого покоління родини Глігорів – сина Геннадія та онука Артема, які також обрали професію аграрника. Вони не зраджують  своїй буковинській землі, добросовісно, по-господарськи, крок за кроком впроваджують передові технології на своєму виробництві. Важливі та цікаві поради мудрого керівника-практика Степана Савовича  є щоденним дороговказом для онука Артема, головного агронома «Золотого колосу».  Йому, як і його дідусеві зовсім не байдуже, як завтра житимуть та працюватимуть на своїй землі буковинські аграрії.

Початок о 14.30.

Наша адреса: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47, ВДЕТПН (3-й поверх).

 

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake