Реалізація проєкту «Медійна лабораторія вільного простору «Бібліотека у сквері»

новосел117 грудня у Новоселиці відбулося відкриття «Медійної лабораторії вільного простору «Бібліотека у сквері» КУ «Новоселицька публічна бібліотека».

У квітні 2021 року книгозбірня взяла участь у конкурсі Буковинського культурного фонду для підтримки творчих ініціатив з проєктом «Медійна лабораторія вільного простору «Бібліотека у сквері» і виграла його. Завдяки виграному ґранту бібліотекарі змогли облаштувати сквер дизайнерськими лавочками, клумбами, придбали 2 ноутбуки, кольоровий принтер,  великий телевізор, м’які стільці-груші для маленьких читачів, а також підключили Wi-Fi. Частину коштів на дооблаштування скверу виділила місцева рада та спонсор – генеральний директор фермерського господарства «Золотий колос» Степан Глігор. Реалізація проєкту дозволила урізноманітнити дозвілля, створити сприятливу можливість для сімейного відпочинку та читання, популяризувати читання книг у традиційний та аудіо форматах, зокрема для людей з особливими потребами.

Захід розпочався у сквері. Т.в.о. директора КУ «Новоселицька  бібліотека» Аделла Гульпе розповіла про роботу над проєктом, а також подякувала за можливість розвивати бібліотеки для своєї громади та покращувати їх матеріально-технічну базу.

Урочисте дійство продовжилося  в будинку культури місцевої громади дитячим святом «Світом Миколай мандрує».  Діти, користувачі бібліотеки, виконували пісні, декламували вірші, а також дивилися мультфільм про життя Святого Миколая, грали в гру «До якої книги (чорної чи білої) віднести вчинки дитини?», розгадували загадки тощо.

Усіх присутніх привітала голова ТГ Марія Нікорич, яка звернула увагу дітей на щедрість Святого Миколая, який вручив дітям подарунки, а також наголосила на тому, що завдяки бібліотеці та підтримці Буковинського культурного фонду стало можливим проводити масові заходи з таким різноманітним технічним забезпеченням.

Слова вдячності місцевій громаді, а також ініціативі КУ « Новоселицька публічна бібліотека” висловила заступник директора з питань наукової роботи Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка Марія Довгань, наголосивши на тому, що завдяки виграному проєкту є можливість реалізувати багато соціальних ініціатив як для читачів книгозбірні, так і для мешканців громади, а захід для дітей якраз проводиться в рамках Національного тижня читання “Знайди свою книжку”

На заході були присутні вчителі, бібліотекарі, школярі, всі небайдужі жителі м. Новоселиця.

  • н33
  • н2
  • н22
  • нов3
  • нов4
н331 н22 н223 нов34 нов45
carousel slider by WOWSlider.com v6.1

 


Comments are closed.