Проблемна книжково-ілюстративна викладка: «Нуль відходів, або щасливе життя без сміття»

smittyaЗ 24 січня по 14 лютого у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута проблемна книжково-ілюстративна викладка: «Нуль відходів, або щасливе життя без сміття».

Проблема охорони навколишнього середовища від забруднень відходами сьогодні виявляється суперактуальною для всього світу. Найактуальнішим є питання утилізації відходів, вирішення якого дозволить зменшити забруднення ґрунту,  повітряного та водного середовища, звільнити площі корисних земель, що використовуються під сміттєзвалища.

Існування чималої кількості різноманітних тематичних проектів, друкованих та електронних видань, проведення «круглих столів», конференцій, презентацій, тренінгів, що доступні кожному українцю, свідчать про визнання цієї проблеми в нашій країні.

Запропонована викладка документів з фондів ЧОУНБ ім. М. Івасюка представлена у наукових, науково-популярних та довідкових виданнях – монографіях, навчальних / учбових / методичних  посібниках,  також статтях  з періодичних видань. Читачеві представлено тематичний друкований матеріал щодо утилізації промислових, побутових, токсичних і радіоактивних відходів, а також сучасні технології зберігання та переробки.

Розгорнута викладка розрахована як на широке коло інженерно-технічних працівників, науковців, управлінців, фахівців у галузі охорони навколишнього середовища, так і чимале коло студентів, активістів – представників громадських організацій, що займаються вирішенням проблем утилізації та рекуперації відходів.

 

smittya

 

 


Comments are closed.