Прес-конференція з приводу завершення проекту Благодійного фонду «Суспільні ресурси та ініціативи» «Громадянська освіта як ключ до місцевого розвитку»

30 липня 2019 р. о 12.00 год. у приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка відбудеться прес-конференція з приводу завершення проекту Благодійного фонду «Суспільні ресурси та ініціативи» «Громадянська освіта як ключ до місцевого розвитку».

Проект реалізується БФ “Суспільні ресурси та ініціативи” за підтримки DVV International Ukraine в рамках проекту “Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі” у партнерстві з Українською асоціацією освіти дорослих за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Водночас проект є продовженням діяльності з освіти дорослих в рамках роботи Відкритого університету для дорослих у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою  ім. М. Івасюка.

Реалізація проекту була спрямована насамперед на жителів Магальської та Острицької об’єднаних територіальних громад у Чернівецькій області, основною особливістю яких є об’єднання сіл із переважаючим українським і румунським населенням, при якому більшість населення тут складають представники етнонаціональних меншин, а представники титульної нації є етнічною меншиною у складі ОТГ.

Проектна команда провела соціологічне дослідження базових освітніх потреб мешканців Магальської та Острицької ОТГ, за  результатами якого були розроблені дві комплексні освітні програми: «Базовий курс ефективного громадянства і комунікацій» для жінок-представниць різних етносів (37 академічних годин) та «Базовий курс ефективного управління та участі» для представників органів влади та місцевих активістів (16 навчальних годин). З лютого по травень 2019 р. за цими програмами тривало  навчання дорослих у Магальській та Острицькій ОТГ, а у червні-липні 2019 р. за партнерською програмою «Громадянська освіта жінок – нові можливості для розвитку місцевої громади» заняття пройшли у Чернівцях.

Окрім того, 30 травня 2019 року в с. Магала та в с. Остриця відбулися презентації фотовиставок “Прості обличчя непростої історії”, присвячені звичайним мешканцям цих громад, котрі, незважаючи на усі військово-політичні катаклізми, зуміли зберегти любов до рідного краю, толерантне ставлення до інших, власні звичаї, традиції, культуру.

Прес-конференція відбудеться 30.07.2019 р. в приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки  ім. М. Івасюка (вул. О.Кобилянської, 47). Початок о 12.00 год.

 

У прес-конференції братимуть участь:

Олена Танасійчук – президент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи»,

Сергій Гакман – віце-президент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи»,

Наталія Нечаєва-Юрійчук – член БФ «Суспільні ресурси та ініціативи»,

Наталія Філяк – директор Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки  ім. М.Івасюка,

Василь Цуркан – Острицький сільський голова,

Маряна Бойчук – завідувач бібліотеки Будинку культури с. Магала,

Христина Ютіш – спеціаліст з питань культури Магальської сільської ради.

 

За детальною інформацією, просимо звертатися за телефонами: +380509512691, +380634414252 (Олена Танасійчук), +380509093381 +380930935408 (СергійГакман).

 


Comments are closed.