План заходів

Літературно-мистецькі заходи ЧОУНБ ім. М. Івасюка на травень 2018 року


п/п
Тема заходу Форма проведення Дата проведення Виконавці
            Масові форми
1 «Класика віденських традицій Йоганеса Брамса»

(до 185-річчя  німецького композитора, піаніста, диригента)

розгорнута музично- озвучена виставка 07. 05
14.00
Відділ мистецтв
2 «Класика віденських традицій Йоганеса Брамса»
(до 185-річчя  німецького композитора, піаніста, диригента)
створення аудіоподкасту 07.05 Відділ мистецтв
3 Танцювальний майстер клас з волонтером Корпусу Миру майстер клас 07.05
15.00
8.05
17.00
Відділ документів іноземними мовами
4 «Шляхами творчості Сидора Воробкевича» краєзнавча година 10. 05
14.00
Відділ краєзнавства
5  «Буковинська діаспора Європи» квест 10.05 Відділ обслуговування користувачів
6 «Медіаграмотність – інформаційна безпека суспільства» (до Всесвітнього дня свободи преси) діалог за круглим столом 10.05
14.00
Відділ документів іноземними мовами
7  «Права людини в європейському союзі» веб-конференція 15.05 Відділ обслуговування користувачів
8  Засідання кіноклубу  медіа-просвіти з прав людини Docudays UA засідання 15.05
12.00
Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів
9 «Тваринництво та птахівництво – світові тенденції для українського фермера» день фахової періодики 20.05
11.30
Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук
10 «З бабусиного фотоальбому. Українська вишиванка  від роду до роду» (до  Всеукраїнського дня сім’ї та Дня вишиванки) виставка старовинних фотографій 17.05
13.30
Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук
11  «Буковина-край європейський» діалог-дискусія 17.05
14.00
Відділ обслуговування користувачів
12 Вишиванка для кіборга презентація книги

І. Дячука

17.05 Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук
            Експозиційні форми
13 «…Фатальні сорокові у піснях»

(до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні)

виставка- музикальний акорд, презентація 3.05 Філія обслуговування юнацтва
14 «Духовний світ буковинського мелосу»
(до дня народження українського письменника
Сидора Воробкевича)
книжкова виставка- персоналія 05.05 Відділ мистецтв
15 «Прочитай книгу про війну» (до Дня пам’яті і примирення,  Дня Перемоги) виставка-акція

обговорення книг

8-9.05 Відділ абонемента
16 «Павло Скоропадський: історичний портрет на тлі епохи» (до 145-річчя від дня народження українського державного та політичного діяча, воєначальника, гетьмана України) ювілейна виставка-персоналія 10.05 Відділ обслуговування користувачів
17  «Ти у мене єдина у світі» (до Дня матері) виставка-вшанування 13.05 Відділ абонемента
18 «Від роду до роду» ( до Міжнародного дня сім’ї) виставка-інсталяція 15.05 Філія обслуговування юнацтва
19 «Історія розповідає. Політичні репресії в Україні» (до Дня пам’яті жертв політичних репресій) виставка-пам’ять 16.05 Відділ обслуговування користувачів
20 «Зрозуміти життя і полюбити його в іншому» (до 145-річчя від дня народження французького письменника Анрі Барбюса) літературний календар 17.05 Відділ документів іноземними мовами
21 «Належати до тих, кого вбивають…»: внутрішній вибір Леоніда Первомайського» (до 110-річчя від дня народження українського письменника) виставка-портрет 17.05 Відділ абонемента
22 «Музеї України: обличчям до проблем»
(до Міжнародного  дня музеїв)
інформаційно-публіцистичний огляд 18. 05 Відділ мистецтв
23 «Співачка жіночої долі (до 190-річчя від дня народження Ганни Барвінок, української письменниці)

 

експрес-виставка 22.05 Відділ обслуговування користувачів
24 «Кирило  і Мефодій –  творці слов’янської азбуки, писемності і книжності» виставка-екскурсія 22.05 Філія обслуговування юнацтва
25 «Дорогами тисячоліть до слов’янської писемності» книжкова виставка 24.05 Відділ абонемента
26  «На поклик серця» (до 55-річчя співака, композитора, педагога  Івана Дерди) мультимедійна презентація 28.05 Відділ мистецтв
27  «Блискучий  майстер  художньо-документальної прози» (до 70-річчя від дня народження Світлани Алексієвич, лауреата Нобелівської премії з літератури ) книжкова виставка 31.05 Відділ абонемента
28 «Шедеври світової фантастики» книжкова виставка травень Відділ абонемента
Засідання клубів:
1 Дебют-читання засідання клубу 24.05
16.00
Відділ краєзнавства
2 Англійська для початківців засідання 7,14,21
16.15
Відділ документів іноземними мовами
3 Англомовний клуб (високий рівень) засідання 2, 3, 8, 10, 15, 16, 17, 22, 23,  24, 29, 30, 31
15:00
16:00
Відділ документів іноземними мовами
4 Підготовка до мовного тесту TOEFL (I,ІІ група) тренінг 2,16,30
15.00
16.00
Відділ документів іноземними мовами
5 Англомовний клуб (середній рівень)) засідання 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29, 31
15:00
16:00
Відділ документів іноземними мовами
6 Дитячий англомовний клуб засідання 5, 12, 19, 26
11.00
Відділ документів іноземними мовами
7 Розмовний англомовний клуб “Universum” засідання 6,20
12.30
Відділ документів іноземними мовами
8 3D лабораторія. Практичне моделювання майстер-клас 5, 12, 19, 26
13.00
Відділ документів іноземними мовами
9 Італійська мова для початківців засідання 6, 13, 20
14.00
Відділ документів іноземними мовами

АРХІВ



Comments are closed.