Підсумковий захід року Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування «Презентація стратегій та економічних профілів громад»

20181226_150203-small26 грудня 2018 року директор бібліотеки Наталія Філяк взяла участь в підсумковому заході року Чернівецького  центру розвитку місцевого самоврядування «Презентація стратегій та економічних профілів громад», який відбувся в рамках проекту U – LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні».

Директор Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук презентувала результати діяльності центру у 2018 році. Радник з регіонального розвитку Чернівецького ЦРМС Олексій Грушко розповів про стратегії розвитку громад Чернівецької області. Економічні профілі ОТГ представив радник з просторового планування  Чернівецького ЦРМС Роман Романко. Радник з децентралізації Чернівецького ЦРМС Тарас Прокоп презентував перспективні плани роботи з громадами області та з питань реформи децентралізації в Чернівецькій області у 2019 році.

Бібліотека отримала подяку від Чернівецького  центру розвитку місцевого самоврядування в Чернівецькій області за співпрацю та партнерство в 2018 році, направлені на підвищення спроможностей та розвиток місцевого самоврядування в Чернівецькій області.

 

 


Comments are closed.