Перегляд фільму «Повернення Баттерфляй»

15 червня виповнюється 78 років від дня народження видатного українського кіноактора, кінорежисера, сценариста Івана Васильовича Миколайчука.

У  фільмографії кіномитця 37 ролей, 11 сценаріїв та 2 режисерські роботи. Він зіграв у кращих фільмах  українського поетичного кіно: “Тіні забутих предків”, “Сон”, “Білий птах з чорною ознакою”, ”Вавилон ХХ”, ”Така пізня, така тепла осінь” та  інші.

Іван Миколайчук удостоєний Республіканської премії ЦКЛКСМ України ім. М. Островського (1967), звання заслуженого артиста України (1968), лауреата Державної премії України ім. Тараса Шевченка (1988).

Шлях, який пройшов кіноактор,  був складний, тернистий, але слід, що залишив на землі, увічнив пам’ять про Великого Артиста на всі віхи розвитку українського кіномистецтва.

14 червня о 12.00 год. з нагоди відзначення дня народження видатного митця в обласній бібліотеці відбудеться перегляд фільму «Повернення Баттерфляй». Запрошуємо всіх охочих на перегляд та  мистецький дискурс про значимість сучасного мистецтва кіно в неформальній зустрічі-обговоренні «Іван Миколайчук в любимих образах».

Чекаємо Вас за адресою: вул. Ольги Кобилянської, 47, ІІІ поверх.

 


Comments are closed.