Перегляд фільму «Повернення Баттерфляй»

изображение_viber_2019-06-14_14-06-2015 червня 2019 р. виповнилося 78 років від дня народження видатного українського кіноактора, кінорежисера, сценариста  Івана Миколайчука.

В рамках відзначення дня народження видатного митця в обласній науковій бібліотеці  відбувся перегляд фільму «Повернення Баттерфляй».

На перегляд та мистецький дискурс про значимість сучасного кіномистецтва в неформальній зустрічі-обговоренні «Іван Миколайчук в любимих образах» відгукнулись справжні поціновувачі непересічного таланту Івана Миколайчука –  працівники закладів культури та мистецька громада  міста.

Фільм «Повернення Баттерфляй» присвячено творчості Соломії Крушельницької  –  ще одного славного імені  в українській культурі ХІХ – початку ХХ ст.  У ньому Іван Миколайчук зіграв роль брата Соломії – Антона. Це  – чи не одна з останніх ролей артиста (за 5 років до смерті).  Присутні звернули увагу на особливий момент української ідентичності героїв фільму в репліках про ціну повернення на Батьківщину, любов до української пісні, рідного краю, природи.

Шлях, який пройшов Іван Миколайчук  був складний, тернистий, але слід, що залишив він на землі, увічнив пам’ять про Великого Артиста на всі віхи українського мистецтва.

 


Comments are closed.