«Об’єкт бажання – годинник»

clockЗ  21 жовтня по 10 листопада у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута  інформаційно-іміджева викладка «Об’єкт бажання годинник».

Сьогодні, коли всі звикли звіряти час з мобільним телефоном, ручний годинник перейшов у розряд іміджевих прикрас, що відображають індивідуальність та смак  їх власника.

Якщо звернутися до історії, протягом віків у стиль кожного годинника  виробники закладали головні ДНК-коди  своєї марки. Наприклад, Дім Cartier вже більше ста років створює свої годинники із зображенням пантери. Час минає, а граціозна дика кішка так само служить невичерпним джерелом натхнення для майстрів бренда. Своєю бездоганною столітньою історією може також похизуватися компанія Bulgari, яка щороку випускає нові культові годинники, що неодмінно користуються високим попитом у бізнес-еліти та селебріті. Комерційний успіх годинниковому Дому Baum&Mercier найчастіше приносить жіноча половина людства, якій подобається  витонченість форми і декору. Для тих, хто здатен кохати, немає нічого ціннішого ніж час – переконані у модному Домі Gucci,  компаніях Van Cleef&Arpels та Chopard. Їх легендарні моделі світові кінозірки залюбки одягають на Канський фестиваль.

Серед запропонованих тематичних джерел, представлених на  викладці,  у модних журналах  «Lofficiel»,  «Elle» можна ознайомитися з історією та сучасними трендами світової  годинникової індустрії.

Запрошуємо до перегляду користувачів, які цікавляться авангардними аксесуарами і для яких «час» має велике значення.  Також  дизайнерів, стилістів,  іміджмейкерів.

 

clock

 

 


Comments are closed.