Нове в відділі краєзнавства

2

Лазарук М. Я. Ночі з амазонкою : інтимна та еротична лірика. — 2-е вид.,  доп.  Тернопіль : ТзОВ “Терно-граф”, 2012.  136 с.

Нова книжка поезій “Ночі з амазонкою” письменника з Чернівців Мирослава Лазарука  це друге, доповнене видання (перше з”явилося друком 1996 року в Коломийському видавництві “Вік”) і включило як твори з попередньої збірки, так і кращі зразки інтимної лірики і з виданих раніше книжок, а також не опубліковані ще поезії.

 

 

 

 

1 Палинський В. Бібліотекар : новели й оповідання. – Львів: Апріорі, 2013. – 244 с.

Нова книжка прози відомого українського письменника Віктора Палинського – це ще одна нагода для шанувальників вишуканої літератури отримати справжню насолоду від читання, поринувши у світ невичерпної уяви та даровитого хисту.

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Райнер Марія Рільке. Сто поезій у перекладі Мойсея Фішбейна. – К. : Либідь, 2012. – 272 с.

 У цій книжці – і німецькомовні оригінали поезій Рільке, і їхнє українське відтворення: переклади визначного українського поета й перекладача Мойсея Фішбейна. Сто поезій. Сто перекладів. 

 

 

 

4 Удін Є. З Україною в серці… [Образотворчий матеріал] : вибрані твори = With Ukraine in heart… : selected works / Є. Удін. – [Тернопiль] : [б. в.], [2012]. – 24 листівки. 

 

 

 

 

 

5 Філіпенко І. Володимир Івасюк: перлини духовності України / Ірина Філіпенко. – К. : Смолоскип, 2011. – 104 с.

 Пропонується увазі читачів есей молодої луганської дослідниці Ірини Філіпенко про життя і творчість видатного українського композитора і поета Володимира Івасюка.

 

 

 

6 Данило Харов”юк.  Се талант оригінальний / упоряд. М. Григоряк ; Путильське районне товариство “Гуцульщина”. – Вижниця : ТОВ “Карпати-Моравія”, 2014. – 80 с.

 

 

 

 

7

 

Яницкая Т. Тени и блики / Татьяна Яницкая. – Черновцы : Друк Арт, 2014. – 120 с.

 

 

 


1 2


Comments are closed.