Національний конкурс “Благодійна Україна” – 2017

1У травні 2017 року Асоціацією благодійників України оголошено старт шостого Національного конкурсу “Благодійна Україна – 2017”. Згідно з положенням Конкурсу, який діє з 2012 року, учасниками можуть бути благодійники, меценати та волонтери, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні у сферах благодійної діяльності у 2017 році. Збір заявок розпочато восени 2017 року.

Навесні 2018 року в столиці України будуть оголошені лауреати конкурсу та відбудеться церемонія нагородження переможців.

За результатами благодійної та волонтерської діяльності  2016 року у трійку кращих волонтерських колективів ввійшла ВО “Заставнівська волонтерська сотня” Чернівецької області. На початку березня цього року  у м. Заставні організовується Регіональний конкурс “Благодійна Буковина”.

12 січня 2018 року з метою залучення благодійних та волонтерських організацій до Регіонального конкурсу “Благодійна Буковина”  в обласній бібліотеці ім. М. Івасюка відбудеться прес-конференція для  представників ЗМІ.

Початок о 12.00 годині (за адресою: вул. О. Кобилянської, 47, (ІІ поверх)).

З деталями конкурсу можна ознайомитися на сайті  www.blagoukraine.org.

 

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.