Круглий стіл «Роль інститутів громадянського суспільства у запобіганні конфліктів в умовах гібридної війни та електоральних кампаній в Україні і Республіці Молдова»

ks21 грудня 2018 року на базі бібліотеки  Благодійним фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» за сприяння науково-дослідного інституту європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ ім. Ю. Федьковича було проведено круглий стіл «Роль інститутів громадянського суспільства у запобіганні конфліктів в умовах гібридної війни та електоральних кампаній в Україні і Республіці Молдова».

На заході розглядалися питання регіонального конфліктогенного потенціалу на тлі гібридної війни, потенційних ризиків конфліктів в ході електоральних кампаній  в Україні та Республіці Молдова, превенції конфліктів та ролі інститутів громадянського суспільства.

Модератором круглого столу виступив віце-президент Благодійного фонду «Суспільні ресурси та ініціативи», заступник директора – начальник відділу наукової та міжнародної діяльності Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук, доцент Сергій Гакман.

Імпульсні доповіді підготували Координатор Східноєвропейської регіональної мережі Глобального партнерства з попередження збройних конфліктів  (GPPAC) Андрій Камєньщиков та директор НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень, завідувач кафедри політології та державного управління ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Голова координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, доктор політичних наук, професор Анатолій Круглашов.

 

  • 4
  • 5
  • 12
  • 14
  • 15
  • 18
41 52 123 144 155 186
carousel slider by WOWSlider.com v6.1

 

 


Comments are closed.