Книжково-ілюстративна виставка «Захисник своєї сім’ї та своєї країни»

IMG_20190613_12393718 травня 2019 року Президент України підписав Указ «Про День батька». Згідно з ним, тепер в Україні офіційно відзначатимуть День батька щороку у третю неділю червня. Це рішення ухвалено «з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей».

Традиція святкувати День батька у третю неділю червня походить із США: там цей день набув статус свята ще у 1966 році, а президент Річард Ніксон зробив його національним.

За традиціями Нового Світу символом Дня батька є квіти Троянди, які носять біля серця, приколюючи на одяг у цей день. Червоні троянди носять, якщо батько живий, а білі, якщо він покинув цей світ. У багатьох державах влаштовуються всілякі заходи і виділяються кошти, які направляють на підтримку незабезпечених батьків-одинаків. Віддається шана чоловікові-батькові.

Впродовж 10 днів у відділі обслуговування користувачів усі охочі матимуть змогу переглянути книжково-ілюстративну виставку «Захисник своєї сім’ї та своєї країни», присвячену Дню батька. На експозиції можна ознайомитись з книгами з питань сімейного права, сімейної педагогіки, родинних стосунків, дитячої психології, порадами із всебічного розвитку дитини, а публікації з періодичних видань допоможуть провести різноманітні родинні свята.

 

 


Comments are closed.