Книжково-ілюстративна виставка «З любов’ю до буковинської землі»

agr16 листопада бібліотекарі відділу документів з економічних, технічних та природничих наук вкотре брали участь у святкуванні професійного всенародного свята аграріїв  – Дня працівників сільського господарства. Фахівцям агропромислової галузі Буковини та керівництву департаменту АПР Чернівецької ОДА була представлена розгорнута книжково-ілюстративна виставка «З любов’ю до буковинської землі».

До уваги аграріїв запропоновано галузеві матеріали з фондів бібліотеки, а саме: енциклопедичні, довідкові, правові, науково-популярні, навчальні видання та статті з окремих періодичних професійних видань, що є актуальними для нашого краю та користуються підвищеним попитом у науковців, економістів, правників, фермерів, кооператорів, переробників сільськогосподарської продукції і тих, хто працює в приватних селянських господарствах.

Тож бажаємо нашим доблесним трудівникам полів і ферм здоров’я та, попри все, мати ті джерела натхнення, які додають сили працювати, отримувати очікувані результати та усвідомлювати: все, що повсякдень мають на свої столах українці, – часточка праці кожного з Вас. І за це Вам щира повага і подяка!

 

  • 2
  • 5
  • 8
21 52 83
carousel bootstrap by WOWSlider.com v6.1

 

 


Comments are closed.