Книжково-ілюстративна виставка «Символ державності та єдності нації»

20170821_143035

23 серпня в Україні відзначається свято, присвячене одному з найголовніших  державних символів − Державному Прапору України.

Раніше День Державного Прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала це свято 24 липня. Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією.

24 серпня 1991 р. відбулося проголошення Акта про незалежність України, і над будинком Верховної Ради замайорів синьо-жовтий прапор. На політичній карті світу з’явилася нова незалежна суверенна держава Україна.     Державний Прапор − символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом українці йшли до проголошення самостійної держави, до перемоги. Поєднання кольорів синього і жовтого може трактуватися багатозначно: це кольори сонця та води, це і чисте, мирне, безхмарне небо, що простягнулося над жовтим кольором хлібного, це золотий вогонь свічок на вінках, що пливуть синіми водами рік на свято Івана Купала, це фрески Софійського та Михайлівського соборів у Києві.

Сьогодні Державний Прапор постійно майорить на будинках Президії Верховної Ради України, резиденції Президента України, його представників в областях і районах, Кабінету міністрів України, у святкові дні – на будинках міністерств та відомств.

З нагоди Дня державного Прапора України відділ обслуговування користувачів презентує книжково-ілюстративну виставку «Символ державності та єдності нації», де представлені книги та публікації в періодичних виданнях. Працівники відділу нададуть читачам можливість ознайомитися з матеріалами виставки та документами із фондів бібліотеки.

Експозиція триватиме до 1 вересня.

 

  • 20170821_143035
  • HFVmCiB8--I
20170821_1430351 HFVmCiB8--I2
slideshow html by WOWSlider.com v6.1

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake