Книжково-ілюстративна виставка «Сім’я. Родина. Україна»

IMG_20190508_101408Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Сім’я джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружня українська сім’я, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир – є запорукою сильної і успішної держави. А основа сім’ї та роду – материнство. Це безцінний дар, вічне джерело людського буття. Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж матір!

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

Цими чудовими травневими днями відзначаються два найпрекрасніших родинних свята День матері та Міжнародний день сім’ї.

З цієї нагоди у відділі обслуговування користувачів підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Сім’я. Родина. Україна».

До уваги користувачів представлено книги з сімейного права, сімейної педагогіки, дитячої психології, родинних стосунків, поради для всебічного розвитку дитини. Виставка також ознайомить читачів з історією виникнення свят, збірками поетичних творів, присвячених величному образу Матері.

Запрошуємо всіх охочих до перегляду.

 

IMG_20190508_101408

 

 


Comments are closed.