Книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Світ на тарілці. Нотатки мандруючого гурмана»

изображение_viber_2019-08-19_15-39-14З  19 серпня   по 02 вересня  2019 р. у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Світ на тарілці. Нотатки мандруючого гурмана».

Для мандруючого гурмана немає великої різниці, в яку пору року відправлятися у подорож. Важливим є те, якій національній кухні віддати перевагу саме зараз. Вас приваблюють гастрономічні «родзинки» країни і  кулінарні традиції різних народів, їх особливості, смаки та уподобання? Одним із найпоширеніших видів туризму є гастрономічний туризм, що має на меті ознайомлення, дегустацію, споживання національних кулінарних традицій країн світу. Головне гастрономічне правило подорожуючого гурмана  – повернутися до дому без проблем із здоров`ям та без зайвих кілограмів.

Відомий журнал Forbes опублікував добірку найнебезпечніших делікатесів і попереджує: перш ніж класти до рота шматок такої смакоти, добре подумайте про ймовірні наслідки для здоров`я.

Під час гастрономічних турів мандрівник може: відвідати ресторани національної кухні; взяти участь у гастрономічних фестивалях; ознайомитися з історією та рецептурою національної кухні відповідно до сезонів; безпосередньо взяти участь у майстер-класі з приготування національної страви.

На запропонованій викладці, що складається з різноманітних тематичних друкованих видань, які зберігаються у бібліотечному фонді нашого відділу, користувачам представлені довідкові, науково-популярні, рецептурні  видання, а ще посилання на кулінарні та мандрівничі блоги у соціальних мережах. Книги –  «Кругосветное путешествие по кухням мира», «Готуємо по-японськи», «Кулинарні рецепти сім`і Аль Капоне», «Бограч та інші страви від бетяра», журнали – «Мир туризма», «Сучасна кухня», «Гастрономъ», «Saveurs», «Travel», багато інших видань пропонують для мандруючих гурманів «смачні адреси», новітні продукти харчування, ресторанні заклади і послуги, гастрономічні фестивалі та ярмарки.  Такі видання «підігріють» вашу зацікавленість,  надихнуть на вивчення гастрономічних традицій народів світу,  їх сучасної та автентичної кухні,  дегустації екзотичних кулінарних шедеврів.

Тож читайте, переглядайте,  надихайтесь і  подорожуйте «смачно» разом із нашою викладкою.

 

изображение_viber_2019-08-19_15-39-14

 

 

 


Comments are closed.