Книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Із валізи мандрівника. Атмосфера відпочинку – твій вибір»

viber_2019-05-27_15-09-23

З 27 травня по 17 червня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Із валізи мандрівника. Атмосфера відпочинку твій вибір»

Людей емоційних, чуттєвих, схильних до романтизму, з доброю уявою та фантазією завжди притягують мандри в нові світи будь-то наші українські гори Карпати чи екзотичні країни, океани чи таємничі острови, мандрівки навколо світу… Доки є бажання та натхнення доти є вибір: і для тих хто прагне сімейного відпочинку, і для любителів екстриму, і для гурманів, і для любителів екзотики.

Запропонована книжково-ілюстративна викладка-пропозиція складається з різноманітних тематичних друкованих видань: путівників, карт, довідників, каталогів, науково-популярних та періодичних видань, що зберігаються в бібліотечних фондах відділу. Це дає можливість користувачу ознайомитися з туристичними маршрутами як по Україні, так і за її межами.

Викладка розрахована на широке коло читачів, хто планує свій відпочинок, а також буде цікавою для фахівців у сфері туризмознавства та місцевим екскурсоводам.

 

viber_2019-05-27_15-09-23

 

 


Comments are closed.