Книжково-ілюстративна викладка-акцент «Пані у червоному – грані жіночності»

изображение_viber_2019-08-21_12-55-01З  21 серпня   по 05 вересня  2019 р. у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжково-ілюстративна викладка – акцент «Пані у червоному – грані жіночності».

Про таку пані кажуть: «Від неї неможливо відірвати погляду!». Червоний колір у всіх своїх відтінках діє магнетично, підсилюючи жіночність і чуттєвість. А якщо це ще й гра на контрастах – вірний прийом, щоб постійна увага була прикута саме до вас. Один з прикладів, коли зустрічаються зухвалий червоний і стриманий сірий, статечні лінії та  жіночні деталі, вау-ефект гарантований!

Не бійтеся одягати свою улюблену сукню червоно кольору багато разів.  Адже, якщо вона робить ваш образ неповторним і стильним, в ній ви відчуваєте себе впевнено – цим самим даєте світові зрозуміти, що добре знаєте себе, знаєте хто ви є. Ви – пані індивідуальність.

На запропонованій викладці, що складається з різноманітних тематичних друкованих видань, які зберігаються у бібліотечному фонді нашого відділу, представлені  енциклопедичні, довідкові, науково-популярні видання.

Щоб поповнити свій гардероб одягом та аксесуарами саме червоного кольору і створити досконалий образ стильної пані, рекомендуємо ознайомитися з рядом  представлених на викладці книг: «Энциклопедия моды», «100 вещей идеального гардероба», «Я всегда знаю, что надеть! Идеальный гардероб на все случаи жизни» та інші. Також до уваги користувачів пропонуємо ряд періодичних видань: журнали «Elle», «L`official», «Сабрина», «Единственная», «Женский журнал», що містять надзвичайно цікаві і корисні матеріали за темою. А для тих, хто опановує фах модистки, у практичній нагоді стане журнал «BurdaStyle», який містить викройки  та організовує майстер-класи для кравчинь-початківців. Для люблячих одягатися в етно-стилі, що надають перевагу  одягу, у якому закодовано культурний код українців, їх ідентичність, пропонуємо  цікаві видання саме для цієї категорії: «Українська вишивка»,  «Майстерня вишивки», «Сучасна вишивка», «Вишитий одяг».

Тож читайте, переглядайте,  надихайтесь разом із нашою викладкою.

 

изображение_viber_2019-08-21_12-55-01

 

 


Comments are closed.