Книжкова виставка-«айстопер» «Майстерність книжкової обкладинки, або Що примушує нас мислити?»

HFVmCiB8--I

З 8 по 23 серпня 2017 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжкова виставка-«айстопер» «Майстерність книжкової обкладинки, або Що примушує нас мислити?».

Друковане видання завжди відігравало важливу роль у житті суспільства: формуванні світогляду людини, її культури, ерудиції. На сприйняття його змісту значною мірою впливали візуальні чинники, а саме, обкладинка, яка є «обличчям» друкованого твору. І сьогодні від зовнішнього вигляду цього «обличчя» залежить купить читач цю книгу чи ні.

Історія української поліграфічної галузі свідчить про еволюційний розвиток паперових, друкарських, художніх та оздоблювальних технологій. На сучасному етапі особливу роль в цих процесах відіграють також смаки користувача друкованих видань: його запити і уподобання, вимоги щодо якості художнього оформлення, текстури, колористики, декору, малюнків. Обкладинка сучасної книги є не тільки прикрасою, але в значній мірі бізнес-продуктом, що впливає на популярність та рентабельність видання на книжковому ринку.

До уваги шанувальників книги пропонуємо видання, що вийшли друком в різні періоди, відображають розвиток поліграфічних технологій в Україні і сьогодні зберігаються у фондах нашої бібліотеки.

Визначайте разом із нами, що вас вабить насамперед в тій чи іншій книзі, які думки і бажання виникають при спогляданні обкладинок, чи маєте бажання не тільки тримати їх в руках, але й насолодитися читанням.

Книжкова виставка-«айстопер» розрахована на широке коло книголюбів, працівників книжкових видавництв та дизайнерів.

CVeKAdXoR3Q


Comments are closed.