«Книга – джерело інтелектуальної свободи»

4992  Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук презентує інформаційно-просвітницьку викладку  «Книга – джерело інтелектуальної свободи», а саме –  наукові видання Мічіо (Мітіо) Кайку, японського вченого світового рівня у галузі теоретичної фізики, що зберігаються у бібліотечному фонді ЧОУНБ ім. М. Івасюка.

Феномен Мічіо Кайку полягає в умінні доступно пояснити складні проблеми теоретичної фізики та світобудови для широкої аудиторії.

2017-09-15-presentation-05-1До речі, науковим редактором представлених видань є Іван Олександрович Вакарчук, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри теоретичної фізики Львівського Національного університету ім. І. Франка (багаторічний його ректор), член Ради з питань науки та науково-технічної політики при Президентові України, член президії Національної ради Конгресу української інтелігенції, який нещодавно відійшов у вічність.

 

 

 

 

  1. Michio_Kajku__Fizika_majbutnogoКайку Мічіо. Фізика майбутнього : як наука вплине на долю людства і змінить наше повсякденне життя у ХХІ сторіччі / М. Кайку [пер. з англ. А. Кам`янець]; за наук. ред. Івана Вакарчука, Віктора Федоренка. – (2-ге вид.). – Львів : Літопис, 2017. – 432 с.

У книзі-бестселері автор досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, – що кардинально змінили світ в останні сто років, змінять наше життя у ХХІ сторіччі.

Книга ґрунтується на інтерв’ю з понад 300 провідними науковцями, тими, що перебувають на передньому краї науки.

Майбутнє комп’ютера, штучного інтелекту, медицини, енергії, космічних подорожей і навіть майбутнє багатства – про це все можна дізнатися з цієї книги.

  1. 14ba09d2_2b6e_11e8_80ea_000c29ae1566_73427da7_2b6e_11e8_80ea_000c29ae1566Кайку Мічіо. Майбутнє розуму : наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект / М. Кайку [пер. з англ. А. Кам`янець]; за наук. ред. Івана Вакарчука, Віктора ФедоренкаКайку Мічіо. Гіперпростір :. – Львів : Літопис, 2017. – 408 с.

У книжці-бестселері автор-науковець розглядає найцікавіший і найскладніший об’єкт у відомому Всесвіті – людський мозок.

Ця книга – науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, що сьогодні ведуться в різних куточках світу й ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики.

Автор доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології майбутнього змінюють наше повсякденне життя.

Мічіо Кайку глибоко розуміє сучасну науку й пильно стежить за тенденціями її розвитку, тож читач має унікальну нагоду зазирнути у майбутнє.

  1. 16910e82_8c4c_11e9_8112_000c29ae1566_912ea2dd_8c4c_11e9_8112_000c29ae1566Кайку Мічіо. Гіперпростір : наукова одіссея крізь паралельні світи, викривлений простір-час і десятий вимір / М. Кайку [пер. з англ. А. Кам`янець]; за наук. ред. Івана Вакарчука. – (2-ге вид.). – Львів : Літопис, 2019. – 400 с.

Чи існують ще виміри, крім звичних трьох просторових і одного часового? Чи можливо подорожувати в часі й змінити минуле? Чи існують паралельні світи? Багато з нас замислювалися над цим, однак донедавна науковці відкидали такі ідеї. Тепер усе змінилося, і ці питання стали темою інтенсивних наукових досліджень.

Ця книга – захоплива розповідь про пошук славнозвісної «теорії всього», яка б об`єднала всі сили природи і розкрила таємницю походження Всесвіту.

Представлені книги будуть корисними та цікавими широкому колу читачів, а також науковцям, викладачам та студентам , що проводять наукові дослідження у сфері теоретичної фізики та цікавляться майбутнім цієї  науки.

Фото взяті з інтернет-ресурсу.


Comments are closed.