«Книга – джерело інтелектуальної свободи»

1«Українське робити – це модно і круто»

                                                                     Ю. Савостіна

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук продовжує презентацію інформаційно-просвітницького проекту «Книга – джерело інтелектуальної свободи», а саме –  науково-популярне іміджеве видання «#MADEINUKRAINE  купуй, смакуй, мандруй»  Юлії Савостіної , організатора проекту MADE IN UKRAINE.

Знайомимо з її книгою,  що зберігається у бібліотечному фонді ЧОУНБ ім. М. Івасюка і на сьогодні займає високий рейтинг серед українських читачів.

Савостіна Юлія. #MADEINUKRAINE: КУПУЙ, СМАЙКУЙ, МАНДРУЙ / Юлія Савостіна. – Київ : Саміт-Книга, 2017. – 256 с. : іл.

2

       У книзі «#MADEINUKRAINE: КУПУЙ, СМАЙКУЙ, МАНДРУЙ» журналіст Юлія Савостіна разом зі співавторами – тревел-журналістом Лалою Тарапакіною та гастрономічною дослідницею Юлією Авророю Огородник – розповідають про наймальовничіші куточки України, які варто відвідати, про найсмачніші ресторани та гастрономічні лавки з локальними продуктами й винами, про цікаві сувеніри, якісні речі та затишні готелі і, звісно ж – про людей, які все це створюють та підтримують. Юля, Лала та Аврора не йдуть протоптаними стежками та сходженими туристичними маршрутами. Вони весь час мандрують, аби знаходити нове, цікаве, корисне та досі незвідане, відкривати Україну і для її громадян, і для гостей.

Просто розкрийте книжку і вирушайте в те місце, яке для вас обрав випадок.

І, можливо, ви відкриєте для себе абсолютно нову Україну, про яку до сьогодні не здогадувалися.

Книга поділена на три розділи: мандруй, купуй, смакуй. Кожен розділ має свою місію – відкривати свою країну, знати її найталановитіших людей, наймальовничіші місця, пробувати найсмачнішу їжу та разповісти про все так, щоб усім захотілося це побачити на власні очі. А ще – бути мотиватором у започаткуванні власної справи, надихатися на нові проекти та бізнес-ідеї.

  Усі адреси, вказані в книжці, особисто перевірені та рекомендовані авторами.

 «Підприємництво – це не боляче. Інколи важко, але дуже цікаво».

Ю. Савостіна

       Звіичайно, вмістити на сторінках цієї книги все те, чим би авторам хотілося насправді поділитися неможливо. Але вони дуже цікаво розказали про улюблені місця і людей, закоханих у те, що роблять. То ж мандруйте, куштуйте, купуйте самі, а ще –  беріть з собою дітей та своїх гостей. І відкривайте для себе Україну – ту, що добре знаєте, а радше ту, яку досі не бачили. Вона – неймовірна!

 Фотодокументи взяті з інтернет-ресурсів.

 


Comments are closed.