Кінодіалог та перегляд фільму «Пропала грамота», молодіжний дискурс «Відродження духовності мовою кіно»

15 червня виповнюється 76 років від дня народження видатного українського кіноактора, кінорежисера, сценариста, нашого земляка  Івана Васильовича Миколайчука.

У  фільмографії Івана Миколайчука 37 ролей, 11 сценаріїв та 2 режисерські роботи. Він зіграв у кращих фільмах  українського поетичного кіно: “Тіні забутих предків”, “Сон”, “Білий птах з чорною ознакою”, ”Вавилон ХХ”, «Така пізня, така тепла осінь» та  інші.

Шлях, який пройшов Іван Миколайчук  був складний  – тернистий, але слід, що залишив він на землі,  увічнив пам’ять про Великого Артиста на всі віхи розвитку українського мистецтва кіно.

14 червня о 20.00 год., в рамках відзначення дня народження видатного митця, в обласній бібліотеці відбудеться кінодіалог та перегляд фільму «Пропала грамота», молодіжний дискурс про значимість сучасного мистецтва кіно в неформальній зустрічі-обговоренні громади міста «Відродження духовності мовою кіно».

В акції беруть участь:  мистецька громада міста, викладачі,  студентська молодь,  працівники закладів культури, громадяни міста – шанувальники творчості митця. Кожен  з присутніх матиме змогу поділитися своїми думками про   кіноепоху 60-80-х рр. ХХ століття,  про поетичність українського трансцендентного кіно, про творчі акторські та режисерські пошуки Івана Миколайчука. Важливо відзначити інтерес молодіжної аудиторії, зокрема молодіжної громадської організації «ФРІ».

Чекаємо на перегляді.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.