«Кейс підприємця: від ідеї – до створення якісного українського продукту»

изображение_viber_2019-08-29_16-18-10Сьогодення вимагає припинити даремно витрачати свій і чужий час, та почати змінювати своє життя і навколишній світ на краще, зокрема й у різних галузях підприємництва та бізнес-технологій. Для українців це надзвичайно актуально і корисно, особливо в умовах спаду промислового виробництва та вивільнення трудових ресурсів, що сприяє необхідності отримання якісних знань для започаткування успішної підприємницької діяльності.

На запропонованій викладці, що складається з широкого спектру тематичних друкованих видань, які зберігаються у бібліотечному фонді нашого відділу, користувачам представлені наукові, навчальні, учбові, науково-популярні книги, що спонукатимуть вас до створювання власного прибуткового бізнесу. Це література, що містить досвід успішних підприємців, викладачів бізнес-шкіл, консультантів з розвитку стартапів, яка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Наприклад, пропонуємо бізнес-історії: «10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні», «Успіх в бізнесі від нуля до мільйонів», «Стартап без помилок», «Від нуля до одиниці» та інші майстерно написані
навчальні посібники.

Запрошуємо до перегляду широке коло користувачів: підприємців малого та середнього бізнесу, науковців-економістів, викладачів ВНЗ, молодь, що захоплюється бізнес-ідеями та підприємницькою діяльністю.

 

изображение_viber_2019-08-29_16-18-10

 

 


Comments are closed.