Кейс «Книга – джерело інтелектуальної свободи»

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук з кейсу «Книга – джерело інтелектуальної свободи» презентує нові видання, що  нещодавно надійшли до книгозбірні. Захоплююче читання чекає на всі категорії користувачів «нон-фікшн», а це  – підприємництво та бізнес,  також історії успішних українських підприємців.

image003image001«Хто не хоче, той шукає причини. Хто хоче, той шукає можливості,  –

фраза мого Батька, головна фраза

у моєму вихованні»

Евген Черняк

 Черняк Е. Big mоney: принципы первых. Откровенно о бизнесе и жизни успешных предпринимателей / Евгений Черняк ; сост. текста Тимур Ворона. – Киев : Форс Украина, 2020. – 256 с. + 16 с. вкл.

Черняк Е. Big mоney: принципы первых. Откровенно о бизнесе и жизни успешных предпринимательниц. Книга 2 / Евгений Черняк, Тимур Ворона. – Киев : Форс Украина, 2020. – 272 с. + 16 с. вкл.

Все добре у цьому Світі придумано людьми, що хотіли заробити. Підприємцями та бізнесменами. Ці книги про них. Про тих, хто кожного дня робить цей світ кращим, розвиваючи свій бізнес, створюючи робочі місця і платячи податки. Всупереч стереотипам, це не пихаті та похмурі капіталісти, у яких в голові тільки гроші. Вони надзвичайно цікаві, розумні, харизматичні люди, які, як і кожний з нас, кожного дня потребують успіху і шкодують про те, що часу для цього завжди не вистачає.

Жінки – відмінні підприємиці. Саме про них – багато запам’ятовуючих і надихаючих історій, сюрпризів і навіть сенсацій. Їх відмінність від інших тільки в тому, що всі вони одержимі своєю ідеєю перфекціоністи. Саме таким людям буде належати Світ майбутнього.

Ці книги про людей та історії  їх перемог. Вони допоможуть швидше досягти своєї мрії.

image005Олет Б. 24 кроки до успішного стартапу: дисципліноване підприємництво / Б. Олет ; пер. з англ. Наталії Палій. – Київ : Книголав, 2019. – 288 с. – (Серія «Полиця нон-фікшн»).Книжка про те, як організувати успішний бізнес. Видання також актуальне для вже досвідчених бізнесменів – як засіб ефективного виведення продукту на ринок. За словами Білла Олета – успішного бізнесмена, спеціаліста з підприємницького маркетингу, радника, керівного директора Центру підприємництва ім. Мартіна Траста, викладача, про бізнес написано чимало книжок, але жодна з них не містить конкретної інформації, яку б можна було використовувати як дорожню карту. Саме тому автор підсумовує свій багаторічний досвід, бере до уваги інформацію з інших джерел, щоб «покроково спрямовувати підприємців серед безладу й хаосу, в яких вони опиняться, коли намагатимуться робити щось вперше».

То ж запрошуємо до книжкового перегляду – «захоплюючої надихаючої насолоди, від якої не можливо відірватися».

 

 


Comments are closed.