Інформаційно-просвітницький проєкт «Книга – джерело інтелектуальної свободи»

У рамках інформаційно-просвітницького проєкту «Книга – джерело інтелектуальної свободи» відділ документів з економічних, технічних та природничих наук презентує найкращі зразки українського економічного «нон-фікшен» від Олексія Геращенка – викладача Києво-Могилянської бізнес-школи.

image001Олексій Геращенко – економіст, підприємець, викладач, громадський активіст, письменник.   Народився в 1978 році в Житомирі. З відзнакою закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана. Працював у банківській сфері та в галузі управління фінансами підприємства, входив до числа кращих фінансових директорів України у професійних рейтингах, переможець конкурсу «Новітній інтелект України». Автор численних публікацій на економічну тематику. Веде авторські курси фінансів на МВА програмах Києво-Могилянської бізнес-школи. Автор популярних онлайн-курсів «Фінансовий менеджмент», «Економіка для всіх», «Підприємництво. Власна справа в Україні»  онлайн-університету Prometheus.

image003Геращенко О. Л. Економіка ХХІ: країни, підприємства, людини / Олексій Геращенко ; [пер. з рос. М. В. Скоробогатова]. – Київ : Довженко Букс, 2016. –
304 с.
Якщо ви хочете зрозуміти економічні процеси в Україні та світі, відкрити свій бізнес, або опанувати навички персональної фінансової грамотності  – почніть з книги «Економіка XIX», що написана цікаво і зрозуміло пересічному читачеві. Про економіку, якою вона є насправді, економіку часу, в якому ми живемо.Автор розглядає питання економічної успішності на різних рівнях – країни, підприємства та людини. Ви дізнаєтесь –  навіщо економіці банки, що таке гроші, як виникає інфляція, чому трапляються кризи. Зрозумієте, як домоглися успіху ті підприємства, котрі наразі мають найвищу вартість у світі, як оцінити бізнес-ідею і розробити бізнес-план, що об’єднує фінансово успішних людей, чи нормально жити в кредит та як зберегти заощадження.
image005Геращенко О. Л. Економіка. Власний бізнес. Перший крок / Олексій Геращенко. – Харків : Фоліо, 2020. – 123 с.Книга – лікнеп для тих, хто хоче почати власний бізнес. Автор розповідає як влаштована економіка і чому різні країни так відрізняються за своїм добробутом. Аналізує ключові економічні тренди, розглядає особливості підприємництва в Україні: як підприємцям розвинути економіку країни, як побудувати власну бізнес-модель та стати економічно успішним.

Дізнавайтеся про секрети успішної економіки, особливості бізнесу у ХХІ столітті, здобувайте інформацію й знання, перетворюючи їх на власний успіх. Будьте творцями кращого життя!

Звертаємо вашу увагу на «гарячу» книжкову новинку від Олексія Геращенка – книгу ,що може слугувати цікавим сучасним дитячим підручником з економіки.

image007Геращенко О. Л. Котономіка, або Як коти економіку будували / Олексій Геращенко. – Харків : Фоліо, 2020. – 160 с.Ще ніколи економіка не була такою захопливою! Бо це – КОТОНОМІКА – неймовірна історія про котячу країну Кеторію. Це історія про котів, які будували свою власну країну, тож змушені були вигадувати наново розподіл праці, гроші, банки, кредити, податки, бюджет, бізнес, а ще розраховувати прибуток і наражатися на ризики, шукати спільну мову, конкурувати і співпрацювати.

Крім бізнес-літератури, Олексій Геращенко є автором художнього роману «Лише секунда». В українських періодичних друкованих та електронних виданнях можна ознайомитись з різноманітними статтями, що стосуються управління фінансами, розвитку економіки та суспільних відносин в Україні. А ще – бути учасником інтелектуальних дискусій на його особистій сторінці в соціальній мереж ФБ.

Представлена література зберігається у бібліотечному фонді ЧОУНБ ім. М. Івасюка і є доступною широкому загалу користувачів (з  дотриманням  усіх вимог щодо убезпечення читачів на період карантину).


Comments are closed.