Інформаційно-просвітницька книжково-ілюстративна викладка «Фіто та апітерапія на захисті вашого здоров’я»

изображение_viber_2020-03-10_12-47-11З 6 по 26 березня  у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута інформаційно-просвітницька книжково-ілюстративна викладка «Фіто та апітерапія на захисті вашого здоров’я».

Є багато способів зміцнити своє здоров’я – апі та фітотерапія одні із них. Фітотерапія – перевірений високоефективний і, головне, нешкідливий метод народної медицини в боротьбі за власне здоров’я, починаючи з самого народження людства. Фітотерапія не використовує синтетичні субстанції, барвники, ароматизатори, штучні консерванти або продукти генної інженерії. При правильному застосуванні вона відновлює гармонію організму, дозволяючи йому самому впоратися з хворобою і не викликаючи побічних ефектів. Фітотерапія ефективно використовується для лікування тих захворювань, перед якими пасує офіційна сучасна медицина. На сучасному етапі в фітотерапевтичних цілях застосовується понад 23 000 рослин – це близько 7% усієї земної флори.

Продукти бджільництва теж відомі як найдавніший спосіб людства для лікування багатьох захворювань. Ще за тисячі років до нашої ери мед вживали як ліки. Серед цілющих засобів він стояв на першому місці. Мед і  біологічно активні продукти бджільництва містять вітаміни, які поновлюють кров, заспокоюють нерви і відновлюють життя. Вони  вміщують практично всі мінерали, що так необхідні для функціонування людського організму.

Дана викладка представляє друковані видання з фондів бібліотеки, що містять енциклопедичні, довідкові, наукові  та науково-популярні матеріали.

Представлена тематична література буде цікавою всім категоріям користувачів,  фітотерапевтам, апітерапевтам і всім, хто цікавиться народними методами лікування для зміцнення свого здоров`я.

 

изображение_viber_2020-03-10_12-47-11

 

 


Comments are closed.