Центр Європейської інформації "БУКОВИНА - ЄВРОПА"

58000 м.Чернівці
Чернівецька обласна універсальна
наукова бібліотека ім.М.Івасюка
вул.О.Кобилянської, 47 (ІІ поверх),
тел.: (0372) 52-62-05
Графік роботи: Пон.-Чтв.: 10-18 / Сбт.-Нед.: 11-18
eurocentre: Chernivtsi@gmail.com
e-mail: library@sacura.net

Центр Європейської інформації у Чернівцях створено громадською організацією "Український Народний дім в Чернівцях" у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім.М.Івасюка за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Мета центру - посилити спроможність організацій громадянського суспільства області до активної участі у процесах Європейської інтеграції України.

Завдання центру:
- сприяти налагодженню різних форм співпраці громадської організації "Український Народний дім в Чернівцях" та Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.М.Івасюка з громадськими організаціями та органами обласної влади у формуванні, реалізації та моніторингу здійснення політики Європейської інтеграції України та двосторонніх відносин між Україною та ЄС, сприяти встановленню довготривалих партнерських зв'язків Буковини з країнами ЄС;
- збирати, обробляти, зберігати, забезпечувати відкритий доступ та розповсюджувати доступ до матеріалів з питань Європейської інтеграції;
- створювати електронні бази даних матеріалів, що містяться в інформаційному центрі та забезпечувати доступ до неї через межу Інтернет.

Центр надає ресурси:
Документальний фонд на паперових та електронних носіях з питань: - Європейського права; - Економіки країн ЄС; - Культури і мистецтва народів Європи; - Історичних та сучасних зв'язків Чернівецької області з країнами Європи. Документи видані мовами народів Європи: - Європейське законодавство; - Українське законодавство; - Довідник з Європейської інтеграції. Доступ до інтернету та тематичних електронних довідників. Послуги консультанта, який працюватиме з відвідувачами та надаватиме телефонні консультації, організовуватиме та здійснюватиме заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості області до інформаційного центру (конференції, круглі столи та семінари з питань Європейської інтеграції). Вебліографію з питань Євроінтеграції.

Віртуальна довідка