Експозиція авторського проекту Оксани Петращук-Гинги «Наш Івасюк»

2019 рік є пам’ятним роком українського композитора, виконавця, поета, художника, мистецького подвижника, Героя України Володимира Івасюка.  4 березня  виповнилось 70 років від дня народження,  22 травня – день пам’яті, що вже 40 років митця немає серед живих.

Саме ці події йдуть з майстринею  художнього ткацтва, художницею, педагогом Оксаною Петращук-Гингою поруч все життя: від знайомства з творчістю Володимира Івасюка – до власних творчих проектів. Авторський проект-подяка «Наш Івасюк» просякнутий духом, розумінням, прийняттям та любов’ю всього, що зроблено Івасюком за неймовірно коротке життя, як спалах “Зірки”. Майстриня  творчо переконує та доводить всім, що “Код Івасюка” – це код українського сумління та совісті.

В експозиції авторського проекту “Наш Івасюк” представлено близько двадцяти авторських робіт та чотири роботи студенток Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка творчої майстерні Оксани Петращук-Гинги. Проект присвячений 70-річчю від дня народження та 40-річчю з дня поховання Володимира Івасюка.

Презентація авторського проекту відбудеться 21 травня 2019 року о 16.00 год. в приміщенні обласної бібліотеки за адресою: вул. Ольги Кобилянської, 47  (ІІІ поверх).

 


Comments are closed.