Дегустаційний конкурс молодих виноградних вин (в рамках Днів партнерства)

_128 січня в рамках «Днів партнерства» у відділі документів з економічних, технічних, природничих наук відбулася дегустація молодих виноградних вин членів ГО «Об’єднання виноградарів та виноробів Буковини».

Виноградарі у зимній період перевіряють: чи  надійно рослини вкриті на зиму, стан садівничого матеріалу, який зберігається у сховищі. Однак завжди знаходять час для спілкування, обміну досвідом, і, зокрема, для дегустаційного конкурсу.

У дегустації брали участь члени Буковинської громадської організації та представники Клубів виноробів-аматорів з Івано-Франківщини і Хмельниччини.

Фуркал І. С., головуючий, представив запрошених гостей та підкреслив важливість партнерських довготривалих стосунків з ЧОУНБ ім. М. Івасюка.     З особливим інтересом присутні слухали  розповідь відомого виноградаря-винороба Адамовича С. М. про корисність вина та його лікувальні властивості.

Зелений А. В., член Спілки виноградарів Сокирянщини, поділився досвідом вирощування винограду в  районі.

Жінка-виноградар Вараница Л. В. із «Клубу садоводів, виноградарів Хмельницької області» проінформувала про практичне використання сортів  винограду «Жасмин» , «Дублінський» в кліматичних умовах Поділля.

«Ми мали б ввести Україну в десятку країн-виноробів», – так справедливо заявив Лучин М. Ю., представник «Клубу виноградарів Івано-Франківщини», та запросив буковинців на VIII дегустаційний з’їзд виноробів Прикарпаття.

Для проведення дегустаційного конкурсу молодих виноградних вин буковинських виробників всі учасники отримали «дегустаційні листи», в яких за нумерацією представленого вина виставлялася оцінка (за 10-бальною системою). На конкурсі було представлено 34 різновиди (біле, рожеве, червоне) виноградних вин за двома номінаціями: сухі та напівсолодкі.

За підсумками дегустаційного конкурсу перемогу отримали: у номінації сухі білі  вина: 1 місце – Фуркал І. С., 2 місце – Русу М. І.,
3 місце – Зелений А. С.; у номінації сухі червоні вина: 1 місце – Адамович С. М., 2 місце – Фуркал І. С., 3 місце – Русу М. І.; у номінації напівсолодкі вина: 1місце – Кукурудзяк В. Ю., 2 місце – Адамович С. М., 3 місце – Фуркал І. С.

 

  • _1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
_11 22 33 44 55 66 87 98
wordpress slider plugin by WOWSlider.com v6.1

 

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Comments are closed.


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake